‘Eleştirenleri anlamıyorum’ dedi, aynı menajerle çalıştığı rapçiye seslendi!

Etiler’de sargılı eliyle dikkat çeken Keremcem, “Kanal daralması gibi bir şey varmış. Biraz spordan dolayı. Oluyor böyle sakatlanmalar. Süreç iyi gidiyor, şu an sorun yok” dedi.

“AYAZ NE DERSİN?”

Son dönemde popüler olan yeni sanatçıları ve yeni şarkıları değerlendiren sanatçı, “Rapi eleştiriyorlar, anlamıyorum. Ben çok beğeniyorum, eleştirilecek bir tarafı yok. İyi şarkı ya da kötü şarkı var. Bu her zaman vardı zaten. Ayaz Erdoğan’ı çok seviyorum. Onunla birlikte bir projemiz olsun isterim. Aynı menajerle çalışıyoruz zaten. Ayaz ne dersin? Buradan da seslenmiş olayım” diyerek güldü.

“SEVENLERİME MÜJDE OLSUN”

Koronavirüs pandemisinin ardından müzik ve dizi setlerinin durduğunu dile getiren şarkıcı, “Şimdi albüm yapıyorum. Uzun zaman oldu. Pandemi ile hayat durdu, ben de durdum. Şimdilerde bir senaryo da okuyorum aslında. Albüm de yolda. Beni sevenlere müjde olsun” açıklamasını yaptı.

“BİR ŞEY OLURSA HABERİNİZ OLUR”

Sevgilisi ile olan ilişkisini de değerlendiren Keremcem, “Biz iyiyiz ya. Her şey yolunda. Bir şey olursa zaten sizlerin de haberi olur” dedikten sonra aracına binip oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir